UNDER THE SKIN

(Crossover-rock, Frýdek-Místek) 

 

 

Under the skin nemají rádi svázanost jednotlivých stylů, škatulkování a bezpodmínečné zařazení. V jejich repertoáru lze najít písně rázné, ale i citlivé.

 

Kapela byla založena jednoho krásného červnového dne roku 2005. Na cizích písních jsme se učili pomalu ovládat své nástroje, ale i emoce, když se práce nedařila tak, jak bychom si přáli. V roce 2008 jsme začali skládat první autorské písně. V roce 2009 jsme poprvé vystupovali pod jménem Son of sorrow. Hudba, kterou jsme složili však nebyla úplně tím, čím bychom se v budoucnu chtěli prezentovat. Proto jsme se rozhodli k ráznému řešení a celý playlist přepracovali do dnešní podoby (2012-současnost). 

 

V březnu roku 2015 jsme vydali své debutové album Moth & bulb.

 

Po sérií koncertů a zajímavých akcí, kdy jsme předskakovali například české legendě XIII. století, jsme se rozhodli, že je čas se opět posunou dále a nahrát nové CD Planet Earth´s Survivors. Hlavní změnou je, že se tentokrát jedná o desku koncepční a provází jí souvislý příběh. Na podporu alba vznikly tři videoklipy a to ke skladbám Under the skin, Planet Earth´s Survivors a Goodbye.

 

Web - https://www.undertheskin.cz/

Bandzone - https://bandzone.cz/undertheskin
Facebook - https://www.facebook.com/Under-the-skin-208862209238350

 

 

Under the skin - Planet Earth's Survivors (2017)

 

 

Under the skin - Under the skin (2017)

 

 

Under the skin - Goodbye (2018)